Wszystko o problemach z potencją

Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Stosunek, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić przyjemne chwile w koszmar.

Tych 5 demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, levitra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć środkami tradycyjnymi, przeważnie lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są także domowe metody leczenia niektórych z nich.

Prawdopodobnie wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, ale tych kilka przypadłości może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o metodach pozbycia się ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji układu moczowego zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz tania levitra z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują zakażenia, najczęściej znajdują się w jelicie grubym i są także w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeśli wypijasz zbyt mało płynów, lub jeżeli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe również powiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.

Close Menu