Sposoby na silniejszą erekcję

Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Istnieje parę łatwych metod, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie silna albo jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz parę rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka nieskomplikowany metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady na pewno ci się przydadzą!

Palenie surowo wzbronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego kamagra tanio zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do członka w czasie seksu. Jeśli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra w zelu być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – odchudzaj się.

Close Menu