Skąd się biorą problemy z erekcją?

Skąd się biorą problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot ze wzwodem pojawia się raz na pięć stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to wydarzyć przynajmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że podstawy niewystępowania erekcji są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku panów w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Prącie napełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot ze wzwodem ma miejsce, gdy wzwód nie następuje w ogóle lub nie utrzymuje się na tyle długo, by można było odbyć zwykły stosunek. Można mówić o rzeczywistym problemie z erekcją, kiedy problem następuje minimum w 75% prób i utrzymuje się to przez dłuższy czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z erekcją. Niżej przedstawiamy najważniejsze powody problemów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W sytuacji, kiedy spędzamy dużą część dnia podczas pracy i żyjemy tylko i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły oraz ochoty na zbliżenia. Trzeba w takich przypadkach zadbać o minimalizowanie sytuacji nas stresujących, odprężenie cialis tanio i normalne podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z dużym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do penisa i brak lub niepełną erekcję.
3.Nikotyna. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów dokładnie wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 75% osób doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie potencja

Close Menu