Przyczyny niepełnej erekcji

Przyczyny niepełnej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są osobistym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) rozmawiać o tym zaburzeniu, ale wręcz sami nie wierzą, że ich to spotkało. Zaburzenia erekcji to ciężki sprawdzian dla każdego faceta. Mimo to panowie muszą pamiętać, że są to dolegliwości wyleczalne. Wystarczy przełamać opór i zgłosić się do seksuologa. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Problemy ze wzwodem, zaburzenia ejakulacji to bardzo powtarzające się dolegliwości. Dotykają średnio 10% męskiej części społeczeństwa. Kłopot wzmaga się, ponieważ powiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Dostrzega się wzrost zachorowań na
erekcja cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz stany depresyjne. Zaburzenia wzwodu mogą dotknąć kochanków w każdym wieku. Różnorodne są przyczyny zaburzeń.

U młodych mężczyzn, tj. przed ukończeniem 30 lat schorzenia najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U mężczyzn w sile wieku zaburzenia mogą być następstwem niektórych chorób. Nieprawidłowa erekcja czy też jej brak mogą być spowodowane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis

Close Menu