Proste? To do roboty, a raczej do sypialni!

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest tożsama z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak instynkt seksualny, choć jest kwestią ducha, zależy jest również od możliwości organizmu. potencja
Wobec tego poza zadbaniem o adekwatną oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swoje ciało, aby sprostało wyzwaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa dieta i ograniczenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezmiernie ujemnie na możliwości wzwodu, nie istnieje także coś takiego jak bezpieczna liczba wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Poza wymienionymi w artykule sposobami, każdy z nas mógłby podać parę własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ukochany rodzaj odpoczynku, masaż, kąpiel; kosztowanie pysznego i oryginalnego jedzenia: miło i sielankowo albo żywiołowo i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na zrelaksowanie się i bycie tu i teraz z drugą osobą, kluczowe jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra tanio

Close Menu