Levitra zamienniki

Levitra zamienniki

Lek Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada wyłączność co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na produkt dyktuje również jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Spora cena ogranicza dostęp do leku osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne leki, które w swoim składzie posiadają tę samą substancję czynną – nazywane są one preparatami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne zawiera setki zapytań o alternatywne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki specyfikom generycznym możliwe jest zmniejszenie kosztów leczenia, co pozwala poza tym pacjentom o niższym statusie majątkowym skorzystać z dobrodziejstw obecnej farmacji.
Generyki Viagry mają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co markowy specyfik koncernu Pfizer, toteż ich działanie jest takie samo z oryginalną Viagrą. Do uznanych zamienników tego leku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością stosowania u kobiet jest Lovegra.
Wybrane preparaty będące zamiennikami różnią się od siebie formą tabletek, ich barwą oraz smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące pojawiać się skutki niepożądane są takie same we wszystkich lekach, efektywność kuracji zaburzeń potencji z użyciem zamienników Viagry jest praktycznie jednakowa, co potwierdzają testy kliniczne.
Oprócz środków generycznych Viagrę można zastąpić lekami mającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne działanie, jednak w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a okres ich trwania jest przedłużony. Znanym preparatem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie kliknij

Close Menu