Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na dotykaniu pewnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba wzbudzać nerwy zamieszczone na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Akupresurę można rozpocząć od łagodnych muśnięć i stopniowo zwiększać siłę ucisku. Każdą piętę należy badać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie szybciej reagują na pobudzanie punktów zlokalizowanych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masaż tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się odwdzięczyć dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą przez to penisa. Dzięki codziennym masażom życie łóżkowe viagra taniomoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, jakie miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

Close Menu