Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Co niweluje chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co prowadzi do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może też skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Inne schorzenia, które
viagra cena mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz problemy z sercem. Jeżeli cierpisz na któreś z tych schorzeń, spytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w kuracji prostaty, mogą także wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu kamagra zel jak również o ich efektach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. Współcześnie sporo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. zgłasza kłopoty z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia albo niezdrowe nawyki, takie jak palenie tytoniu, niezdrowa dieta, brak snu i inne podobne sytuacje. Zastanów się nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, rozpocznij uprawianie sportu i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.

Close Menu